FC Tecnohome Makine - Elektrik - Otomasyon
Working hours

Mon - Sat 9.00 - 19.00

+90 332 236 32 14

info@fctecnohome.com

Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda
Video poster

Biz kimiz?

Neden bizi tercih etmelisiniz?
Neler yapıyoruz?
Ne zamandan beri bu sektördeyiz?
İşte aklında olan bütün soruların yanıtını vermeye geldik

Hakkımızda Herşey

Firmamız (elektrik – elektronik – pnömatik -hidrolik) sistemlerle çalışan makinalara hizmet vermiştir. Firmamız gıda sektöründe yurt dışından getirmiş olduğumuz yarı mamül makineleri firmamız bünyesinde mamul hale getirerek  üretimini yapmaktadır. Esnafımızın vermiş olduğu destekle üretim alanımızı her geçen gün arttırmaktayız.

Firmamız Gıda makinası alım-satım, bakım-revizyon ve tamirinin yanı sıra yedek parçalarını da ithal etmekte ve üretmektedir.

Şeker imalat makineleri sektöründe tamir, bakım-revizyon hizmeti veren firmamız, şeker üretim kurmaya başlamıştır. Bu sektörde yeni olmamıza rağmen müşterilerimizin yoğun ilgisi bizi fazlasıyla memnun etmektedir. Müşterilerimize aynı kalitede 24 saat hizmet vermekteyiz.

+

Müşteri

%

Memnuniyet

+

Ülkeye İhracat

+

Makine Çeşidi

FC Tecnohome - Gıda Makineleri - Food Machinery

ViZYON & MİSYON

İNSAN KAYNAKLARI

Vizyonumuz

İleri teknolojiyi kullanarak deneyimli ve eğitimli personelimizle Sadece konyada değil, tüm anadolu illerinde güçlü bir hizmet hedefleyen firmamız, bu yolda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda Kaliteden asla taviz vermeyen, müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet veren bir firma olarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynakları politikamızı, doğru kişileri seçmek, işe yerleştirmek, tüm çalışanlarımızın aynı misyon, vizyon, strateji ve ortak kurumsal kültür etrafında toplamak, çalışanlarımız arasında güvene ve istikrara dayalı bir ortam sağlamak, onlara kendilerini geliştirme fırsatlar vermek, gelişen, öğrenen, yeni fikirlere açık bir takım oluşturmak ve uzun vadeli birliktelik sağlamak olarak tanımlayabiliriz.

Şirketi etkin, canlı ve başarılı kılan içindeki insanlardır. Çalışanlar gelişmenin lokomotifidir. Şirketi başarıya götürecek güç çalışanların gözlerindeki fer, ayaklarındaki derman ve kalplerindeki sevgidir.
Başarımızı; işini seven, coşkulu, yetkin, sonuç odaklı, ulusal, ailevi ve manevi değerlere sahip ve firmasına bağlı yüksek karakterli takım oyuncularımıza borçluyuz..

KALİTE BELGELERİMİZ

Fc TECNOHOMEFc TECNOHOME
Fc TECNOHOMEFc TECNOHOME
Fc TECNOHOMEFc TECNOHOME
Fc TECNOHOMEFc TECNOHOME